Reklāma
Baltijā pirmā un vienīgā KASKO apdrošināšana METABO instrumentiem!

Iegādājoties kādu no METABO instrumentiem vai iekārtām, tagad Tev ir iespēja to arī apdrošināt! Tas ļaus krietni samazināt remonta un apkopes izmaksas.

METABO KASKO apdrošināšanas perioda laikā sedz četrus instrumenta remontus neatkarīgi no bojājumu rakstura. Tostarp arī neatgriezeniskus bojājumus un pilnīgu instrumenta bojāeju. Nav svarīgi, vai nokritis no liela augstuma, saspiests zem traktora vai iekritis ūdenī – instruments tiks labots vai samainīts pret jaunu (protams, arī jebkuru citu mazāku bojājumu gadījumā).

Apdrošināšana ir brīvprātīga, un tā ir spēkā vienu gadu. To var iegadāties kopā ar instrumentu tikai STOKKER tirdzniecības centros. Lai to iegādātos, instrumenta cenai iegādes brīdī tiek pieskaitīti 20% no standarta instrumenta vērtības. Ja instrumentam ir akcijas cena, 20% tiks aprēķināti no tā pilnās cenas. Bet par pašu instrumentu klients maksās akcijas cenu.

Šādu iespēju īpaši novērtē klienti, kuri ar instrumentiem strādā intensīvi un profesionāli, piemēram, metālapstrādē. Tāpat tas ir efektīvs risinājums arī instrumentu nomas pakalpojumu sniedzējiem. Šāda veida instrumentu un iekārtu apdrošināšana šobrīd ir pirmā un vienīgā Baltijas valstīs.

Jāatgādina, ka, reģistrējot iegādāto instrumentu vai iekārtu mājaslapā www.metabo.lv, gan privātpersonām, gan juridiskām personām ražotājs nodrošina 3 gadu garantiju.

Katram pirkumam ir spēkā arī Patērētāju tiesību likumā noteiktās tiesības pieteikt pretenzijas par nekvalitatīvu preci vai pakalpojumu ne mazāk kā divus gadus pēc preces iegādes vai pakalpojuma saņemšanas (juridiskām personām ne mazāk kā vienu gadu).

Jautā vairāk pārdevējiem jebkurā STOKKER tirdzniecības centrā! Uzzini vairāk www.stokker.lv!

Meklēt

Visiem Metabo instrumentiem ir viena kopīga iezīme - tie ir tehnoloģiski moderni instrumenti profesionālam darbam. Jauda un efektivitāte, drošība un ilgs darba mūžs – šie atslēgas vārdi vislabāk raksturo Metabo kvalitāti.