Jaunumi
Jaunums METABO produktu klāstā - apsildāmās jakas ar akumulatora uzlādiVācu profesionālo instrumentu ražotājs METABO laidis klajā apsildāmo jaku ar akumulatora barošanu. Tā ir lieliski piemērota aukstā laikā gan darbam ārā, piemēram, būvlaukumos, gan arī aktīvai atpūtai brīvā dabā – dodoties pārgājienos vai makšķerējot.

Jaka darbojas ar jebkuru METABO 14.4V un 18V litija-jona akumulatoru, kam ir noteikta trīs gadu ražotāja garantija bez uzlādes reižu ierobežojuma. Akumulatora adapteris ir aprīkots ar divām USB izejām. Līdz ar to jakas valkātājs pārvietojoties var veikt divu mobilo tālruņu, planšetdatoru vai citu ierīču ar USB pieslēgvietu uzlādi. Adapteris nav tikai lādēšanas ierīce. Tas aprīkots ar LED lampu, kas nodrošina pietiekami spilgtu gaismu darbam tumšās vietās vai, piemēram, lai izgaismotu laukumu ap ugunskuru.

Siltumu var noregulēt atsevišķi jakas priekšpusē un aizmugurē, vai visā jakā kopumā. Nav jābaidās par pārkaršanu. Kad tiek sasniegta 55°C temperatūra, apsildes sistēma automātiski pārslēdzas uz minimālo režīmu, un temperatūra samazinās. Īpašais jakas materiāls nodrošina pietiekamu siltumu arī bez aktivizētas apsildīšanas funkcijas. Lietus laikā jaku drīkst valkāt tikai tad, ja sildelementi ir izslēgti.

Ārējais materiāls ir izturīgs pret vēju un ūdensnecaurlaidīgs. Jakas odere nodrošina siltumu, bet apkakle, aproces un kabatas ir klātas ar mīkstu un siltu flīsa materiālu. Jaka ir ļoti praktiska – tai ir 10 kabatas (līdzīgām citu zīmolu jakām ir tikai 5). Tai ir arī salokāma kapuce.

Jaku nedrīkst mazgāt veļasmašīnā, tā jāmazgā ar rokām un tikai vēsā ūdenī. To nedrīkst likt veļas žāvētājā. Ja ilgāku laiku jaku nav paredzēts izmantot, ieteicams izslēgt visu elektroniku, lai novērstu akumulatora pašizlādi. Apsildes sistēma ir aprīkota ar 7 stundu automātiskās izslēgšanās sistēmu gadījumā, ja jakas valkātājs aizmirsis to izslēgt.

Apsildāmās jakas ar akumulatora uzlādi tika laistas klajā pirms trīs gadiem ASV. Kopš tā laika tās ir TOP produkts daudzos pasaules tirgos, un parādās arvien jauni zīmoli. Tā kā pērn Eiropā bija samērā silta ziema, šo jaku parādīšanās nebija tik liels notikums kā ASV. Pārsteidzoši, ka arī tādās valstīs kā Austrālija, kur ir samērā siltas ziemas, pieprasījums pēc šīm jakām ir augsts.


Meklēt